Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

BANNERY REKLAMOWE

To najbardziej popularna i zarazem najtańsza forma zainteresowania klienta prezentowanym produktem czy usługą. W zależności od podłoża, wpływu warunków atmosferycznych i wielkości – banery drukowane są na materiale pełnym, tkaninie lub siatce mesh.

Dowiedź się więcej!

OKLEJANIE POJAZDÓW

Bardzo dobra forma podkreślenia wizerunku firmy! Nie ma nic bardziej zapadającego w pamięć od udanego eventu z witającą gości, ustawioną w równym rzędzie, jednakowo obrandowaną flotą pojazdów. Dla mniejszych działalności to idealna forma taniego ogłoszenia o zakresie prowadzonej działalności z wszelkimi kanałami do kontaktu.

Dowiedź się więcej!

KASETONY REKLAMOWE

Współczesne materiały do produkcji reklam w 100% odporne na zmienne warunki atmosferyczne i pory roku pozwalają na trwałe oznaczenia firmy, usług czy placówek handlowych, zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Kaseton reklamowy z dobrze dobranym wewnętrznym źródłem światła jest najbardziej przykuwającym uwagę klienta elementem reklamy wizualnej spośród wielu jej rodzajów.

Dowiedź się więcej!

OKLEJANIE WITRYN

Minęły czasy, kiedy sklep spożywczy oznaczano słowem „sklep” a lokal gastronomiczny napisem „garmaż”. Współczesne witryny są często dziełem sztuki a od grafika komputerowego wymagają nie lada umiejętności. To doskonała forma zwrócenia uwagi klienta na produkt, miejsce czy usługę.

Dowiedź się więcej!

ULOTKI REKLAMOWE

Tanie narzędzie marketingowe, pozwalające na precyzyjne dotarcie do pożądanej grupy odbiorców. Ulotki składane, jednostronne, na zwykłym papierze czy na bardziej szlachetnym, roznoszone z pomocą wyspecjalizowanych firm kolporterskich to reklama, która nie działa na klienta jednorazowo, tylko często pozostaje z nim na dłużej w jego domu. Sprawdzona i skuteczna forma reklamy.

Dowiedź się więcej!

projektujemy

produkujemy

montujemy
studio reklamy GOLDENGRAPHICS

Skuteczna reklama każdej Twojej kampanii najpierw musi przykuć Twoją uwagę. Motto, którym kieruję się w pracy jest nieprzypadkowe. Mógłbym tutaj napisać wiele wzniosłych słów o kreatywności, poznawaniu potrzeb kontrahentów, wczuwania się w ich gusta i oczekiwania.

Przedstawię się jednak inaczej. Moje informatyczne wykształcenie nie pozostawia w zasadzie żadnego pola wyboru w celu stwierdzenia kiedy reklama jest skuteczna. Po prostu - matematycznie – miarą dobrej kampanii reklamowej jest zauważalny wzrost przychodów reklamowanego produktu czy działalności.

Nieustanne monitorowanie trendów, które odpowiadają za współczesną treść i rodzaj reklam, sprawdzanie skuteczności i konwersji w serwisach społecznościowych czy najpopularniejszej, internetowej platformie reklamowej Google, pozwala mi zaprezentować klientom skuteczny produkt, którego oczekują. Połączenie wiedzy IT z kreatywnością graficzną jest obecnie niezbędne do zaprojektowania skutecznej reklamy oraz całych kampanii reklamowych.

Jak ją projektuję? Przyjdź, zadzwoń, porozmawiaj i przedstaw swoje oczekiwania. Narysuję Twoje myśli!

Jestem młodym człowiekiem co jest niewątpliwym atutem współczesności w świecie reklamy. Często współpraca ze mną pozwala złamać wiele nawyków i utartych już metod prezentowania się kontrahentom.

Zaproponuję Państwu równowagę pomiędzy samym rysunkiem, grafiką, zdjęciem a platformą zaprezentowania takiego projektu potencjalnym kontrahentom.

Wykonam dla Państwa każdy rodzaj reklamy dostosowany do coraz to nowszych koncepcji nośników reklamowych. Od zwykłych bilbordów, banerów, reklam na samochodach czy witrynach po skuteczne kampanie reklamowe GoogleAds, FacebookAds i innych serwisach internetowych, które w coraz większym stopniu przejmują wiodącą rolę dotarcia do klientów.

Odrębnym rodzajem usług, które oferuję jest wspomniane wcześniej połączenie umiejętności graficznych, czyli sztuki – z wiedzą zawodową, czyli technologią informatyczną. Wychodzę naprzeciw tym wszystkim z Państwa, którzy oprócz materiałów graficznych potrzebują też z gustem zaprojektowanej strony internetowej, jej technicznego uruchomienia oraz bieżącej aktualizacji.

nasze realizacje
... z myślą o Tobie!

Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest miłość do tego, co się robi.

Cyt. Steve Jobs

OSTATNIA REALIZACJA

AMEA - Klinika Piękna
Złocone Vochery + koperty

Pozostałe realizacje
blog-img

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie. Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.

  • Czarlin, 83110
  • +48 519 477 366
  • biuro@goldengraphics.eu
contact

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wydruki wielkoformatowe, billboardy, banery, druk cyfrowy, druk offsetowy, siatki mesh, folie owv, tablice reklamowe, reklamy świetlne, kasetony, teczki, ulotki, litery przestrzenne, nadruki na odzieży, gadżety reklamowe, kalendarze, papiery firmowe, wizytówki, gazetki firmowe, katalogi produktowe, haft komputerowy, oklejanie pojazdów, oklejanie okien i drzwi, montaż kamer, projektowanie stron internetowych oraz wiele innych. Działamy na terenie Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Czarlina, Pruszcza Gdańskiego oraz w ich okolicach.